tel. 61 880 34 34 kancelaria@d-w-k.pl

Odszkodowania

Odszkodowania

Skutecznie reprezentujemy naszych klientów w sprawach o zapłatę odszkodowania. Naszymi przeciwnikami są miedzy innymi duże zakłady ubezpieczeń, Skarb Państwa, szpitale, pracodawcy. Charakter naszej pomocy jest wszechstronny i obejmuje postępowanie przedsądowe, sądowe i egzekucyjne. Kancelaria prawna Domański posiada doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych od ubezpieczycieli na podstawie ubezpieczenia OC sprawcy wypadku jaki w przypadku zaniżenia należnego odszkodowania z polisy Auto Casco. Współpracujemy z rzeczoznawcami szkód majątkowych.

Kancelaria prawna prowadzi sprawy przeciwko Zakładom Opieki Zdrowotnej w związku z błędami w sztuce lekarskiej. Nasi klienci dochodzą w postępowaniach sądowych odszkodowań i zadośćuczynień za błędy w sztuce lekarskiej, które spowodowały u nich uszczerbek na zdrowiu.

Nasi radcy prawni oraz adwokaci reprezentują pracowników mających roszczenia do swoich pracodawców lub ZUS w związku z wypadkami przy pracy. Odzyskujemy odszkodowania dla firm. Klientami naszej kancelarii prawnej są firmy transportowe. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach za szkody z OC przewoźnika krajowego, międzynarodowego i spedytora.

Współpracujemy z brokerami ubezpieczeniowymi w celu przedstawienia możliwości ubezpieczenia od przyszłej szkody.

Kancelaria prawna zajmuje się także sprawami przeciwko PZU dotyczącymi waloryzacji polis posagowych.

Każda sprawa jest inna dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia.