tel. 61 880 34 34 kancelaria@d-w-k.pl

Radca prawny Poznań

Radca prawny Mateusz Domański – członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu

absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Warszawskiego, zdobywał doświadczenie w kancelariach adwokackich i radcowskich, a także w działach prawnych przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenie i umiejętności wykorzystywane są obecnie do stałej obsługi prawnej firm i instytucji oraz pomocy prawnej świadczonej osobom fizycznym.

Radca prawny Mateusz Domański specjalizuje się w zagadnieniach prawa cywilnego w tym rodzinnego i handlowego.

Wieloletnie doświadczenie procesowe radcy prawnego pozwala na świadczenie usług reprezentacji przed sądem na najwyższym poziomie. Radca prawny Mateusz Domański od lat świadczy usługi zastępstwa procesowego dla innych prawników (radców prawnych i adwokatów) z odległych miejscowości zyskując zaufanie tych wymagających Klientów.

Jako doświadczony prawnik, radca prawny Mateusz Domański stale zajmuje się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, reprezentacją Klientów przed sądami w toku procesów cywilnych, w szczególności gospodarczych, karnych i administracyjnych. Codzienna praktyka radcy prawnego obejmuje stałą obsługę klientów biznesowych w tym windykację należności na drodze sądowej.

Radca prawny został wpisany na listę kuratorów sądowych Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Obsługa prawna udzielana jest przez radcę prawnego osobiście lub za pomocą zaufanego zespołu współpracowników Kancelarii. Każdy współpracujący z Kancelarią radca prawny czy adwokat posiada stosowane wykształcenie oraz doświadczenie.

W codziennej pracy kieruje się przede wszystkim następującymi zasadami:

Dobry radca prawny powinien stale poszerzać swoją wiedzę i być aktywnym w swojej branży. Dobry prawnik powinien rozumieć sytuację swojego Klienta i dostosować się do jego uzasadnionych potrzeb.

Siedzibą kancelarii radcy prawnego jest Poznań.