tel. 61 880 34 34 kancelaria@d-w-k.pl

Rozwód

Rozwód Poznań

Rozwód zawsze łączy się z emocjami, nierzadko z uczuciem żalu i pustki. To ważne, ale też trudne i niezwykle delikatne wydarzenie w życiu człowieka. Nasi doświadczeni radcowie prawni i adwokaci pomagają przejść tą niełatwą drogę. Zajmujemy się rozwodami w sposób sprawny i skuteczny, o czym poświadczyć mogą zadowoleni klienci. Tajemnica zawodowa to dla nas priorytet.

Adwokaci i radcowie prawni, którzy prowadzą powierzone sprawy w sposób konstruktywny i niekonfrontacyjny. Aby uniknąć dodatkowych spięć, stresu i niepotrzebnych negatywnych emocji, język, którego używamy zarówno w osobistym, telefonicznym, jak i pisemnym kontakcie ze stroną przeciwną nigdy nie ma prowokacyjnego charakteru. Nasze doświadczenie wskazuje na to, że używając kulturalnego i spokojnego przekazu w komunikowaniu się, możemy osiągnąć znaczenie więcej. Adwokat lub radca prawny to niezawodny pomocnik w trudnej sytuacji życiowej. Profesjonalizm naszych pracowników objawia się także w obiektywizmie i szacunku dla każdej ze stron. Dla dobra naszego klienta ustalamy krótkoterminowe i długoterminowe konsekwencje działań.

Występujemy także w sprawach o alimenty,zaprzeczenie ojcostwa a także w sprawach związanych z ustaleniem opieki nad dzieckiem. Dobro dzieci jest najważniejsze, dlatego zawsze zachęcamy naszych klientów do wprowadzania rozwiązań w najlepszym interesie pociech. Aby sprawniej i łatwiej uregulować sprawy związane z dziećmi i z majątkiem w rozwodzącej się rodzinie, proponujemy oddzielenie tych spraw.

Naszej kancelarii nie trzeba długo szukać. Znajdujemy się w najbliższym sąsiedztwie Sądu Okręgowego w Poznaniu. Mając na uwadze interes naszych klientów w najlepszym tego słowa znaczeniu, nie zwlekamy ze sporządzeniem i wysłaniem pozwu o rozwód. Przygotowanie wszystkich potrzebnych dokumentów zajmuje nam kilka dni. Opłata sądowa za złożenie pozwu wynosi 600 zł. Ważne, żeby mieć przewodnika po świecie wszystkich prawnych zawiłości rozwodowych. I to właśnie proponujemy, zachęcając do kontaktu z naszą kancelarią.
Z przyjemnością umówimy się na spotkanie celem udzielenia porady prawnej dotyczącej prawa rodzinnego. Doświadczony prawnik przedstawi wszelkie konsekwencje toczącej się lub mającej się toczyć sprawy i odpowie na wszelkie nurtujące pytania.

Rozwód Poznań