tel. 61 880 34 34 kancelaria@d-w-k.pl

Windykacja

Windykacja należności

Twój dłużnik zalega pieniądze? Nie chce płacić? Przestał odbierać telefony? Zajmiemy się problemem z nierzetelnym dłużnikiem na praktycznie każdym kontynencie i bez względu na to o jaką kwotę chodzi. Postępujemy zgodnie z prawem i przy zachowaniu branżowych standardów etycznych. Windykacja jeszcze nigdy nie była tak prosta i skuteczna.

Naszym klientom szczególnie polecamy drogę sądową opartą o Elektroniczne Postępowanie Upominawcze. Takie rozwiązanie niesie za sobą korzyści w postaci minimalnych formalności, szybkiego załatwienia spraw sądowych, oraz stosunkowo niskie koszta sądowe i administracyjne. Szybie, sprawne i tanie odzyskiwanie należności to atut naszej kancelarii.

Nie boimy się żadnego zlecenia. W ofercie naszej kancelarii znajduje się dochodzenie należności dla klientów świadczących usługi dla wielu klientów. Na przykład dla firm, które sprzedają usługi abonamentowe. Niezależnie od tego, czy jesteś obsługującym znaczny teren sprzedawcą usług telefonicznych, czy też niewielkim, lokalnym dostawcą internetu. Zależy nam przede wszystkim na interesie naszych klientów. Rozumiemy, że niewielkie kwoty, z którymi zalega duża liczba dłużników, tworzą czasami nawet ogromną sumę. Dzięki Elektronicznemu Postępowaniu Upominawczemu zajmujemy się także małymi kwotami, których dochodzenie przed tradycyjnym sądem byłoby nieopłacalne.

Areną działania naszych adwokatów i radców jest zarówno Poznań, Europa, Azja, czy inne zakątki świata. Oferujemy windykację międzynarodową. Do naszych zleceniodawców należą firmy mieszczące się nawet w Chinach.

Skuteczność to jedna sprawa, ale musi mu towarzyszyć działanie zgodne z etyką i prawem. Nie wykonujemy kilkudziesięciu połączeń telefonicznych do dłużnika. W przypadku braku spłaty, wnosimy sprawę do sądu. To się nazywa twarda windykacja i czasami jest najlepszym sposobem na odzyskanie pieniędzy.

Nasza kancelaria to także pozyskiwanie informacji dotyczącej sytuacji finansowej przedsiębiorstw, windykacja sądowa i pozasądowa, postępowanie nakazowe i upominawcze polegające na uzyskiwaniu sądowych nakazów zapłaty, a w przypadku przekazania sprawy do komornika, adwokaci kontrolują komorników podczas postępowania egzekucyjnego.

Koszty działań windykacyjnych ponosi w rezultacie dłużnik. Współpracujemy również z naszymi klientami korespondencyjnie. Pełnomocnictwo do prowadzenia sprawy windykacyjnej może być wysłane pocztą.

WINDYKACJA

WINDYKACJA


WIKIPEDIA