tel. 61 880 34 34 kancelaria@d-w-k.pl

Zespół

Kancelarię tworzy doświadczony i kreatywny zespół prawników. Staramy się przekonać naszych klientów, że koszt obsługi prawnej nie musi być znaczny, a konsultacja z prawnikiem powinna odbywać się zawsze przed podjęciem ważnych decyzji gospodarczych. Naszym celem jest utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami. Misją naszej kancelarii prawnej jest wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług. W codziennej pracy zespół Kancelarii wykazuje kreatywność pełne i zaangażowanie w sprawy Klientów.

Pragniemy aby codzienny kontakt z prawnikiem stał się dla naszych klientów inspiracją do podejmowania nowych inicjatyw biznesowych. Jeżeli Państwa problemy mają wymiar międzynarodowy zapewniamy współpracę z kancelariami zagranicznymi.

Pracą kancelarii kieruje radca prawny Mateusz Domański, który specjalizuje się w prawie cywilnym, spółek handlowych, nieruchomości oraz rodzinnym. Raca prawny Mateusz Domański jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobył doradzając oraz koordynując pomoc prawną dla największych przedsiębiorstw z sektora transportu i telekomunikacji. Współpracuje na stałe jako doradca innych poznańskich kancelarii. Jest członkiem Rady Fundacji Wspierania Rozwoju Transplantologii oraz Zrzeszenia Polskojęzycznych Prawników w Niemczech.

Kancelaria angażuje się w działalność charytatywną. Świadczymy pomoc prawną i organizacyjną na rzecz Fundacji Wspierania Rozwoju Transplantologii z siedzibą w Poznaniu.